HAKKIMIZDA

1987 Yılında kurulan firmamız, bünyesinde metal ve furniture olarak üretime başlamıştır.Siz değerli müşterilerimize “Kaliteyi üretmek bize, Kullanmak size yakışır” sloganı eşliğinde üretimlerine devam etmektedir.

Bünyemiz de bulununan atölyeler ve üretimlerimiz kalite esas alınarak müşteri odaklı yapılmaktadır.Arge desteğimiz ile günden güne artan ve moda çizgilerini yansıtan ve güncelliği en önde taşıyan firmalar arasında parlamaktayız.

Sandalye ,masa ,masa ayakları gibi her evde ve gündeğin vaz geçilmezi ürünlerde sadelik ,şıklık ve görselliği en üst sırada sunuyoruz.Günden güne artan sosyal hayatınpa parçalarını taşıyan mobilya ve cafe, restoran, bar gibi mekanları 2016 ya özgü bir şekide yıldızlaştıralım.

Vizyon

Firmamızın ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacı ile kendi uzmanlık alanımız da kendi yöntemlerini sürekli geliştirerek sektöre öncülük yapmak , Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır amacımız.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü iletişim ile tüketici ile aramızda bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen marka olmak rekabet gücümüzü ve karlılığımızı geliştirerek arttırmaktır.

Neler Yapıyoruz?

sandalye , masa , masa takımları , okul takımları , okul grupları , okul sıraları , müdür odası , büro takımları , büro grupları , masa ayakları , metal işçilik , cafe grupları , cafe sandalye , cafe masa , bar tabure , tabure , puf , restourant masa , restourant sandalye , bar tabure , bar grupları , mobilya , furniture